مجله اینترنتی Info Panel
 
:::مجــله ای بــرای هــمه ایــرانــیان:::

اخبار

موبایل

کامپیوتر

دوربین اتومبیل
دانلود موزیک
عکس آشپزی

مدل لباس

سلامت

خواص خوراکی ها

 فرصتهای شغلی

 فروشگاه


Make your flash banner free online
 


جاسیندا کیت لورل آردِرْن (Jacinda Kate Laurell Ardern)T نخست وزیر ۳۷ ساله نیوزیلند زندگیم تفاوتی با دیگر همتایان خود دارد؛ وی زنی است که تاکنون ازدواج نکرده و با شریک زندگی‌اش زندگی می‌کند.زندگی متفاوت یک نخست وزیر: زنی که ازدواج نکرده، باردار است و به مرخصی زایمان خواهد رفت

وی از اول اوت ۲۰۱۷ رهبر حزب کارگر و رهبر اپوزیسیون در نیوزیلند بود و پس از پیروزی حزب کارگر نیوزیلند در انتخابات و ائتلاف با حزب نخست نیوزیلند، به مقام نخست وزیری این کشور رسید. او از روز ۲۶ اکتبر ۲۰۱۷ در این مقام است و به عنوان جوان‌ترین نخست‌وزیر این کشور از سال ۱۸۵۶ و همچنین جوان‌ترین رهبر زن در جهان شناخته می‌شود.


جاسیندا کیت لورل آردِرْن (Jacinda Kate Laurell Ardern)T نخست وزیر ۳۷ ساله نیوزیلند زندگیم تفاوتی با دیگر همتایان خود دارد؛ وی زنی است که تاکنون ازدواج نکرده و با شریک زندگی‌اش زندگی می‌کند.

جاسیندا آردرن دختر یک مامور پلس و یک کارمند مدرسه از یک شهر مزرعه‌ای در جزیره شمالی نیوزیلند است که از ۱۷ سالگی به حزب کارگر نیوزیلند پیوسته است. به گفته خانم آردرن دلیل او برای ورود به سیاست این بود که حس می‌کرد مسئولیت بزرگی برای حفاظت از افراد دیگر بر عهده اوست.

نخست وزیر نیوزیلند که از زمان تولد به عنوان یک مسیحی و عضو کلیسای عیسی مسیح قدیسان آخرالزمان بزرگ شده است، در سال ۲۰۰۵ از عضویت کلیسا خارج شد. وی دلیل این کار را مغایرت اندیشه‌های مسیحی با افکار خود از جمله ازدواج همجنسگرایان عنوان کرد. ازدواج همجنسگرایان در سال ۲۰۱۳ در این کشور قانونی شد.


طبقه بندی: خبر، 
توسط کیانوش
برچسب ها: زنی که ازدواج نکرده، باردار است، جاسیندا کیت لورل آردِرْن، نخست وزیر نیوزیلند،  
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به مجله اینترنتی Info Panel می باشد.
قالب وبلاگقالب وبلاگ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات